Co to jest ten… katamaran?

To jest jacht, ale dwukadłubowy. To tak jakbyś połączył dwa jachty pokładem, a na tym pokładzie umieścił kuchnię i salon. Złośliwcy mówią, że wygląda przez to jak kiosk z gazetami, albo budka z piwem. Hmmm, ale nam się podoba, a co ważniejsze jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla Twojej Paczki. 

Najpopularniejsze katamarany, nieważne czy małe czy duże, mają zawsze 4 kabiny 2-osobowe (największe mogą mieć więcej kabin, np. pięć lub sześć). Przestronny salon z w pełni wyposażoną kuchnią… a zresztą,

Jaki katamaran wybrać?

Znamy sie na tym, więc pomożemy Tobie i Twojej Paczce 🙂 Porozmawiamy o tym czego potrzebujecie (własna łazienka! Dobrze wyposażona kuchnia! Dużo miejsca na pokładzie!), w ile osób jedziecie (może w osiem, a może w 10…), jakie macie wymagania i możliwości finansowe (ma być na wypasie! ma być rozsądnie cenowo! Ma być…). To wszystko sprawi, że dobierzemy Twojej grupie katamaran na miarę Waszych potrzeb.

czarter katamaranu Lagoon 380

Żeglowanie z dziećmi? Nic prostszego...

Małe jest piękne, a mały katamaran dodatkowo może też dużo na morzu. Na przykład pomieścić dwie rodziny z dziećmi. Poznaj pięć polecanych przez nas takich modeli katamaranów.

czarter katamaranu Lagoon 46

Żegluj komfortowo z przyjaciółmi z Paczki

Podstawowe modele katamaranów mają zazwyczaj 4 kabiny. Wydaje się więc, że wszystkie nadają się dla czterech par. To prawda ale niektóre nadają się bardziej. Poznaj polecane przez nas modele.